Вітання голові правління Краківського водоканалу Пйотру Зєнтарі з нагоди дня народження

11:49 5 Січня 2024

Сьогодні свій день народження відзначає голова правління Краківського водоканалу Пйотр Зєнтара, за ініціативи якого Дрогобицька громада з перших днів повномасштабної війни неодноразово отримувала транші з гуманітарною допомогою та підтримкою для військових та переселенців. З червня 2023 року Пйотр Зєнтара є почесним громадянином Дрогобича.

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма та весь керівний склад Дрогобицької громади вітають Пйотра Зєнтару з днем народження та від щирого серця бажають йому міцного здоров’я, родинного затишку й добробуту, а також успішного втілення всіх задумів та планів.

Цінуємо нашу дружбу та партнерство, вдячні за систематичну підтримку і чітку незмінну позицію, яку Пйотр Зєнтара і очолюване ним підприємство демонструють з метою підтримки України в боротьбі з російським агресором.

Нагадаємо, почесне звання Пйотру Зєнтарі присвоїли за значний внесок у допомогу мешканцям Дрогобича та України. Пйотр Зєнтара разом з колегами були одними із перших, хто скерував у Дрогобич гуманітарні вантажі для потреб ВПО. Окрім цього, «Водоканал Кракова» і надалі систематично скеровує різну гуманітарну допомогу в Дрогобич – підтримуючи в такий спосіб як переміщених осіб, так і мирних мешканців.

Паралельно «Водоканал Кракова» підтримує багаторічні дружні зв’язки із КП «Дрогобичводоканал». В час війни Краківський водоканал скерував три водовозки дрогобицькому підприємству та вартісну допомогу для медичних закладів міста.

Пйотр Зєнтара став першим громадянином Польщі, якому присвоїли звання почесного громадянина Дрогобича.

Перейти до вмісту