Вітаємо переможицю ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм працівників психологічної служби «Нові технології у новій школі»
![Вітаємо переможицю ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм працівників психологічної служби «Нові технології у новій школі»](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/145922613_223232399505539_8984037804624223888_n.jpg)
Щоденна праця психолога не завжди помітна. Та про перемогу психолога хочеться розповісти всім. Бо це ще одне свідчення високого професійного рівня, наукового підходу до роботи.
Практична психологиня ЗДО № 13 “Казка” Любов Земко зайняла ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу авторських програм працівників психологічної служби «Нові технології у новій школі» з розвитковою програмою, яку уклала та апробувала в садку.
Центр професійного розвитку педагогічних працівників, професійна спільнота практичних психологів та соціальних педагогів, освітяни Дрогобицької міської ТГ щиро долучаються до вітання з перемогою! Усі, хто знає Любов Іванівну особисто, переконані в тому, що вона гідна такої перемоги, бо використовує вдалий психологічний інструментарій, щедро ділиться здобутками з іншими. Але головне – має чудовий контакт з вихованцями, батьками та колегами!
Центр професійного розвитку
педагогічних працівників
Дрогобицької міської ради