Війна очима дітей: учні Ліцею №4 зняли ролик, завдяки якому на безкоштовне протезування відправлять 16 воїнів

26 Січня 11:36

Другий рік повномасштабної війни навчив кожного українця не просто жити в складних умовах сьогодення, але й маленькими кроками, щоденною працею робити все для наближення перемоги України над одвічним ворогом. Про українських дітей знають у всіх куточках світу, як про тих, чиє дитинство минає під обстрілами та звуками сирен. Але у них є одна спільна мрія – найшвидше завершення війни та перемога України.

Цими днями учні 2-В класу Ліцею №4 імені Лесі Українки завершили ще один свій благодійний проект – записали ролик з бійцями, щоб вкотре привернути увагу світу та міжнародних партнерів до війни в Україні та зібрати кошти на підтримку ЗСУ.

Відеоролик став другим етапом Міжнародного проекту «Моя Україна – вся вмита сльозами, все тіло у ранах…», у якому взяла участь одна з учениць 2-В класу – Кароліна Наум’як. Так, проект складався з двох частин – фотосесія учениці з одним із поранених Героїв, яка дала позитивне рішення щодо безкоштовного протезування 21 воїна в Америці. Завершальна частина проекту – відеоролик, завдяки якому на безкоштовне протезування відправляться ще 16 військових.

Зараз Ліцейна сім’я поставила перед собою нову ціль – закупити дрони для захисників. Адже серед виконавців у відео є донька нашого захисника, який зараз мужньо боронить кордони України.

Перейти до вмісту