Вихованці Дрогобицької дитячої художньої школи та Галереї сучасного мистецтва привітали Дрогобич з Днем міста мистецькими роботами

13:20 21 Вересня 2022

Сучасні успішні міста з давньою історією – це ті міста, де мешканці є їх співтворцями. В нашому місті є свої маленькі творці великого дива – це учні Дрогобицької дитячої художньої школи, які цьогоріч також долучились до святкових привітань з нагоди уродин рідного міста.

Найменші учні намалювали панно «Дрогобич та його барви», де зобразили впізнавані усім дрогобичанам та гостям міста будівлі, пам’ятники та символи рідного міста, яскравими та барвистими.

Старші учні долучились до розпису на склі «Дрогобицькі скельця». На їхніх роботах у наше місто завітала «Дівчина з перлиновою сережкою», Елізабет Бергнер та проросли соняхи Ван Гога поряд з дзвіницею костелу св. Варфоломія на фоні «Зоряної ночі».

В межах святкування Дня міста художня школа відкрила виставку творчих робіт учнів ДДХШ «Дрогобич та Франко», що експонується в холі Народного дому ім. Івана Франка.

А Галерея сучасного мистецтва ДДХШ запрошує на благодійну виставку-продаж відомих українських митців «Мистецтво Незалежності» та майстер-клас з гончарства, сьогодні 21 вересня з 13.00 до 17.00, вул. Івана Франка,14.

Святкуючи сьогодні День міста варто пам’ятати, завдяки кому ми маємо таку можливість. Запрошуємо долучатись до мистецьких заходів та благодійних внесків для ЗСУ!

Перейти до вмісту