Вихованці дитячого будинку «Оранта» отримали подарунки від Святого Миколая

12:00 27 Грудня 2022

День святого Миколая – це надзвичайне свято радості, любові, добра, тепла і здійснення побажань, яке з нетерпінням чекають і діти і дорослі. Особливо це свято з нетерпінням чекали дітки з дитячого будинку «Оранта» м.Дрогобич. Надзвичайно цікаве і гарне дійство приготували вихованці під керівництвом директора дитячого будинку «Оранта» О.Дацюк та вихователів закладу.

З солодкими подаруночками завітала до дітей і служба у справах дітей виконкому Дрогобицької міської ради. Начальник відділу-служби у справах дітей Ігор Яким побажав діточкам міцного здоров’я, гарного навчання, радості, добра, здійснення всіх мрій і родинного щастя.

Начальник відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради Віталій Вовків щиро привітав всіх вихованців дитячого будинку «Оранта» та адміністрацію закладу та передав гарний і потрібний подарунок від святого Миколая.

З гостинцями та гарними побажаннями також завітали у дитячий будинок «Оранта» і представники ювенальної превенції Дрогобицького районного відділу поліції ГУ НП у Львівській області.

Єдиним бажанням всіх дітей і присутніх було і є – пермога і мир. Віримо, що святий Миколай вислухає молитви і побажання всіх дітей і ми дочекаємося довгоочікуваного – миру, процвітання і перемоги України.

Перейти до вмісту