Вихованці дитячого будинку «Оранта» відзначили День захисту дітей – організували творче свято та намалювали картини

1 Червня 16:38

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – свято радості та надії.

Саме в дітях продовження роду людського й здійснення мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зростали здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Свято є особливим для дітей, що виховуються у дитячому будинку “Оранта”, який функціонує у Дрогобичі.

На даний час у дитячому будинку проживає та виховується 21 дитина, з яких – 2 з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, та 19 дітей, батьки яких опинилися в складних життєвих обставинах.

Сьогодні, у Міжнародний день захисту прав дітей, вихованці дитячого будинку “Оранта” підготували святковий виступ та запросили на урочистий захід службу у справах дітей виконавчого комітету Дрогобицької міської ради. Гостям діти подарували яскраві малюнки, які напередодні підготували.

Директор дитячого будинку “Оранта” Оксана Дацюк привітала всіх вихованців із завершенням навчального року і побажала всім діткам віри у свої сили, злету у житті та здійснення всіх задумів і мрій.

Начальником відділу-служби у справах дітей Ігорем Якимом також було з великою приємністю відзначено старання та зусилля всіх вихованців на святі та їхні колоритні номери.

Діточки, шануйте і поважайте всіх Ваших вихователів і вчителів, розвивайте свої таланти і здібності, вірте у добро і пам’ятайте, що над вами завжди є Божа опіка і заступництво Матері Божої, – наголосив Ігор Яким.

Перейти до вмісту