Виховання дітей – відповідальна справа: комісія обстежила умови проживання дітей та провела профілактичні бесіди з батьками

17 Липня 9:00

14 липня 2023 року з метою з’ясування причин неблагополуччя сім’ї, пошуків шляхів їх усунення та покращення ситуації в родині, яка потрапила в складні життєві обставини, комісією у складі спеціалістів служби у справах дітей виконкому Дрогобицької міської ради разом з працівниками сектору ювенальної превенції ДРВП ГУ НП у Львівській області було здійснено контроль за умовами проживання дітей. В ході обстеження умови проживання з батьками було обговорено шляхи вирішення проблемних питань та труднощів щодо виховання та розвитку дітей,  проведено профілактичну бесіду щодо належного виконання ними своїх батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних умов у квартирі, тощо.

Спеціалістами служби у справах дітей виконано рішення виконкому Дрогобицької міської ради щодо тимчасового влаштування у дитячий будинок «Оранта» м. Дрогобич чотирьох малолітніх дітей, які проживають у м. Стебник, з метою надання можливості їх матері усунути обставини, через які вона опинилася у складних життєвих обставинах. Крім цього, зобов’язано матір дітей відвідувати дітей у дитячому будинку, влаштуватися на роботу та привести своє житло до належних житлово-побутових і санітарно-гігієнічних умов для забезпечення нормальної життєдіяльності дітей з метою надання їм можливості для навчання та змістовного дозвілля.

За результатами обстеження складені акти обстеження житлово-побутових умов, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей. Також, за сприянням спеціалістів служби у справах дітей виготовлено документи на вступ в навчальний заклад та надано низьку консультацій одній сім’ї щодо прийому та здобуття кваліфікацій за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста дитиною, яка опинилася у складних життєвих обставинах.

Шановні батьки!

Треба пам’ятати, що виховання дітей – відповідальна справа. Розуміння між батьками, взаємоповага, підтримка, самореалізація, баланс сімейного та особистого життя, змістовне дозвілля, спільна участь у вихованні дітей, рівний розподіл домашньої роботи, як компоненти ідеї гендерної рівності, створюють сімейне середовище, сприятливе для розвитку дитини, дотримання її прав, формування гармонійної особистості.

Перейти до вмісту