Вифлеємський вогонь миру у Дрогобичі: пластуни міста принесли благодатний вогонь у стіни Дрогобицької ратуші

2 Січня 11:13

Благодатний вогонь миру, який щорічно пластуни всього світу везуть із місця народження Ісуса Христа – Вифлеєму уже в Дрогобичі. 2 січня пластуни завітали із благодатним вогнем на щотижневу понеділкову нараду у мерію міста. Під супровід колядок та з побажаннями мирних свят дрогобицькі пластуни урочисто передали Вифлеємський вогонь міському голові Тарасу Кучмі. Відтак скаути запалили від своєї лампадки з священним вогнем свічки усіх присутніх.

Як наголосив станичний Дрогобицького Пласту Маркіян Петрів – цьогорічна акція Вифлеємський вогонь миру має символічний зміст та покликана освітити благодатним вогнем кожне українське місто та вселити надію в нашу перемогу. Також саме на Вифлеємський вогонь усі українці покладають щирі сподівання на мир, опіку Бога та різдвяне диво.

Щиро дякую пластунам міста, які з року в рік не зраджують традиції і приносять в стіни міської ради вогонь добра та миру. У час війни, коли наші міста потерпають від темряви та обстрілів країни-терориста, Вифлеємський вогонь, який в ці дні розлетівся всією Україною, а також і на передові позиції до наших воїнів, покликаний давати енергію та підкріплювати віру в нашу перемогу. З Божою опікою маємо подолати те зло, яке сьогодні зазіхає на наші землі, – подякував пластунам міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Окрім мерії міста, Вифлеємський вогонь миру пластуни традиційно передадуть і в інші установи та організації Дрогобича, а також у лікарні, сиротинці та храми.

Ближче до святвечора від Вифлеємського вогню усі бажаючі матимуть змогу запалити собі свічку в церквах міста.

Додамо, ще 11 грудня Вифлеємський вогонь миру прибув на український кордон. Поширення Вифлеємського вогню – міжнародна щорічна скаутська акція до святкування Різдва Христового.

Ідея акції полягає у поширенні священного вогню , запаленого на місці народження Ісуса Христа.

Відтак, австрійські скаути беруть вогонь з Вифлеєму та літаком доставляють його до Відня. А звідти – передають іншим скаутським осередкам.

Перейти до вмісту