Відвезли воїнам техніку, смаколики та різдвяні колядки: дрогобичани повернулись зі Сходу

16:52 13 Січня 2022

10 січня з Дрогобича на Схід відправили черговий волонтерський конвой – автівку з необхідною допомогою, різдвяними смаколиками та колядою від Дрогобицької громади для воїнів 15 реактивного артилерійського полку, які зараз захищають наші землі від ворога.

З минулого року це вже четверта поїздка з допомогою від Дрогобича для наших захисників.

Збором допомоги займався відділ сім’ї та молоді Дрогобицької міської ради (начальник Леся Пашко), під керівництвом організатора поїздки, заступника міського голови Андрія Ковча. Також до поїздки долучився дрогобичанин-атовець Василь Масний.

Завдяки спільним зусиллям структурних підрозділів міської ради, активних та небайдужих мешканців громади вдалось придбати для хлопців необхідну техніку – лазерний далекомір, пральну машину напівавтомат, бензопилу, стабілізатор напруги, імпульсний блок живлення. А також чимало різдвяних смаколиків, які допомогли хлопцям відчути атмосферу свята.

«Цього разу ми привезли хлопцям не лише смаколики та всю техніку зі списку. Ми придбали додатково 5 ємностей для води, умивальник та залишили їм ще 11,5 тисяч гривень, які, після зібрання необхідної суми, будуть використані на придбання дизель-генератора» – розповідає Андрій Ковч.

Від господинь Дрогобицької громади хлопцям на передову привезли чимало різдвяних смаколиків. А щоб наші воїни також змогли відчути атмосферу Різдва – гості з Дрогобича заколядували та повіншували їм. Для цього в музично-драматичному театрі ім. Юрія Дрогобича взяли в дорогу костюми Різдвяного Вертепу.

Дрогобичани мали нагоду також заколядувати 25-ій десантній бригаді міста Дніпра. Хлопці були здивовані та приємно вражені, бо в них традиції коляди не так поширені, як у нас.

Окрім цього дрогобичани передали від нашого «Союзу українок» для «Союзу українок» Краматорська 15 мішків з тканиною для плетення маскувальних сіток, вкрай необхідних для хлопців на фронті.

Воїни ж відзначили Андрія Ковча, символічною та вкрай цінною у військових колах нагородою – монетою «Збройних сил України», або як її ще називають, коіном. Таких в Україні є лиш півсотні.

«Це велика честь для мене, – отримати з рук наших воїнів цю символічну монету. Хлопці продовжують відстоювати нашу державу тут, на фронті. А ми, кожен на своєму місці, повинні докладати усіх можливих зусиль для того, щоб перемога була за нами» – наголошує Андрій Ковч.

Перейти до вмісту