Відвернуть підтоплення мікрорайону Коновальця та вулиці Гончара – стартують роботи із розчищення та поглиблення гирла потоку Задубичний

10:42 19 Листопада 2021

У Дрогобичі стартували роботи із розчищення русла потоку Задубичний, який підтоплює вулиці Гончара та Євгена Коновальця. Замовником робіт виступив Департамент міського господарства, підрядник ПП «Фірма «ЗахідВодБуд». За словами керівника Департаменту міського господарства Ростислава Пошивака, потік Задубичний протікає через пів міста – є місця, в яких він тече під землею в бетонній конструкції, а місцями – природньо.

Береги потоку в певних місцях поросли зарослями, відтак сам потічок забруднено сміттям та пляшками. Через масові забруднення русла потічка повноцінно не сходять ливневі води в мікрорайоні вулиць Євгена Коновальця та Гончара, – наголошує на проблемі Ростислав Пошивак.

Фірма підрядник взяла на себе зобов’язання розчистити русло потоку Задубичний від місця втоку в річку Тисмениця до вулиці Гончара. Відтак буде проведено роботи із викоренення чагарників де це необхідно, місцями буде поглиблено русло потічка. Такі дії допоможуть сходити водам та не спричиняти підтоплення в мікрорайоні Коновальця та вулиці Гончара ливневих стоків – стверджують в Департаменті.

Стан ситуації із потічком Задубичний та масштаби робіт, які мають там провести цими днями оглянули та обговорили план дій заступник міського голови Дрогобича Роман Москалик, керівник Департаменту міського господарства Ростислав Пошивак та представники фірми підрядника.

Перейти до вмісту