Відсьогодні у Дрогобицькій громаді стартує місячник озеленення

4 Квітня 10:47

З 4 квітня по 4 травня у Дрогобицькій громаді пройде місячник озеленення. Заходи благоустрою проведуть з метою належного упорядкування доріг, вулиць, парків, скверів, кладовищ, ринків, дитячих та спортивних майданчиків, прибудинкових територій та покращення благоустрою Дрогобицької міської територіальної громади загалом.

Розпорядження міського голови №189-р про проведення в громаді місячника озеленення видане 31 березня 2023 року.

Відповідно до розпорядження старости сіл, керівники підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, власники житлових будинків та споруд в процесі проведення місячника зобов’язуються забезпечити утримання та благоустрій земельних ділянок, огорож в межах визначених правилами благоустрою.

КП «Служба муніципального управління – забезпечить прибирання зелених зон, парків, скверів, кладовищ та ліквідацію стихійних сміттєзвалищ.

Місячник озеленення проводять щорічно весною. Ним комунальні служби, установи та організації підсилюють традиційні заходи благоустрою та озеленення територій, які систематично проводяться в громаді.

Аналогічні заходи пройдуть по всій країні на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України під назвою «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів».

Перейти до вмісту