Відпочили та відвідали магнетичні локації краю: тиждень у Дрогобичі гостювали діти із Сумщини

9:35 25 Січня 2024

Впродовж тижня у Дрогобичі гостювали 15 школярів із міста Ромни, що на Сумщині. Це діти загиблих захисників, діти-сироти, обдаровані учні Роменської громади, а також юні спортсмени. Візит молоді у край Франка став можливим завдяки налагодженій тісній співпраці між двома громадами – Роменською та Дрогобицькою.

Впродовж тижня часу діти із Сумщини поєднували корисне із приємним: відпочивали, пізнавали Дрогобиччину та її магнетичні місця, мали низку цікавих екскурсій та зустрічей із представниками Дитячого парламенту.

Молодіжну делегацію у Дрогобицькій міській раді зустрів у день приїзду та привітав очільник громади Тарас Кучма, а також перший заступник голови Роман Бейзик, керівниця Дрогобицького міського центру соціальних служб Оксана Матчишин та Віталій Мойсеєнко, координатор по співпраці громад Львівщини та Сумщини.

Відтак, на дітей чекала насичена щоденна культурна та розважальна програма, яка включала відвідини зоопарку «Лімпопо», екскурсію до сакральної перлини міста – церкви Святого Юра, підняття на вежу Дрогобицької ратуші, відвідини музею “Дрогобиччина”,  а також одного з найдревніших підприємств міста солевиварювального заводу, музею Степана Бандери, дельфінарію «Оскар», садиби-музею І.Я. Франка у Нагуєвичах, місцевої ковзанки та екскурсія в історико-культурний заповідник «Тустань».

Під час тижневого перебування у Дрогобичі також відбулася зустріч з представниками Дитячого парламенту міста, на якій учасники обмінялися думками та запропонували свої ідеї для вирішення молодіжних проблем.

Незабутнім для дітей був і майстер-клас з розпису гільз від використаних боєприпасів. Його провели у Галереї сучасного мистецтва Дрогобицької художньої школи. Невдовзі Галерея виставить на аукціон розфарбовані молоддю гільзи, а виручені кошти скерують на допомогу ЗСУ.

На завершення відпочинку, міський голова Тарас Кучма поспілкувався з молоддю. Діти щедро ділились враженнями від подорожі, дякували за позитивні емоції й пізнання Франкового краю та обіцяли ще неодноразово повернутись у Дрогобич.

Перейти до вмісту