Відкритий архітектурний конкурс на проектну пропозицію «Комплексне планування міського Парку культури та відпочинку на вулиці Трускавецькій та набережної в м. Дрогобичі»

13:50 18 Січня 2024

Оголошено реєстрацію для участі у відкритому архітектурному конкурсі для визначення кращої проектної пропозиції «Комплексне планування міського Парку культури та відпочинку на вулиці Трускавецькій та набережної в м. Дрогобичі».

Дрогобицька міська рада з 16.01.2024 р. по 04.03.2024 р., проводить місцевий відкритий архітектурний конкурс, згідно Рішення виконавчого комітету від 16.01.2024 № 27 «Про проведення місцевого відкритого архітектурного конкурсу для визначення кращої проектної пропозиції «Комплексне планування міського Парку культури та відпочинку на вулиці Трускавецькій та набережної в м. Дрогобичі» та затвердження програми конкурсу та складу журі».

Організатором конкурсу є відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.

Темою конкурсу є визначення кращої проектної пропозиції щодо Комплексного планування міського Парку культури та відпочинку (пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «народна назва «Івасик Телесик») на вулиці Трускавецькій та набережної в м. Дрогобичі, як парку загальноміського значення цілорічного функціонування для усіх категорій громадян та соціальних верств населення.

До участі в конкурсі запрошуються професіонали, студенти та аматори, авторські колективи фахівців та окремі фахівці, які практикують діяльність у сфері архітектури, дизайну та скульптури.

Бажаючі взяти участь в конкурсі звертаються із заявою до відповідального організатора конкурсу – відділ містобудування та архітектури, за адресою: пл. Ринок, 20, 4 поверх, м. Дрогобич, електронна адреса, за якою можуть бажаючі взяти участь в конкурсі – [email protected] або ж [email protected], організатор реєструє учасника та видає йому вихідні дані для проектування. Термін реєстрації учасників конкурсу до 26.01.2024 р.

Учасники конкурсу, під час його проведення, можуть звертатися до відповідального організатора конкурсу для ознайомлення з додатковими проектними матеріалами та отримати відповідь на свої запитання відносно конкурсу.

Подання конкурсних проектів здійснюватиметься за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, пл. Ринок, 20, (4й поверх) або ж на електронну адресу [email protected], [email protected].

Термін подання конкурсних проектів до 04.03.2024 р.

Премія для переможців конкурсу – 25000 грн (в тому числі податки)

І премія – 11000 грн

ІІ премія – 9000 грн

ІІІ премія – 5000 грн

Склад журі

Голова журі – Петранич Ігор Михайлович

начальник відділу містобудування та архітектури,

головний архітектор м. Дрогобича

Заступник голови журі – Проскуряков Віктор Іванович – професор, доктор архітектури, дійсний член Української Академії, завідувач кафедри дизайну архітектурного середовища (ДАС) Національного університету «Львівська політехніка».
Відповідальний секретар конкурсу – Меленчук Олена Тарасівна,

заступник начальника відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Дрогобицької міської ради

Чирка Анатолій Ілліч – архітектор, член спілки архітекторів України

Сметана Петро Володимирович – архітектор, член спілки архітекторів України.

Федоришин Остап Михайлович – архітектор, член спілки архітекторів України.

Віткович Микола Іванович – інженер- будівельник.

Котів Микола Васильович – архітектор.

Жук Володимир Петрович – архітектор.

Кулешко Ігор Ярославович – архітектор.

Куцмида Ірина – начальник відділу містобудування та архітектури Дрогобицької районної військової адміністрації.

Кирчей Світлана Олександрівна – спеціаліст сектору служби містобудівного кадастру містобудування та архітектури.

Комар Михайло Степанович – головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури.

Паутинка Анрій Ігорович – директор департаменту міського господарства.

Луцька Галина Василівна – головний спеціаліст з питань охорони культурної спадщини управління культури та розвитку туризму.

Організатор конкурсу – відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.

 

Перейти до вмісту