Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Дрогобицької міської ради

10:34 29 Травня 2024

Сьогодні, 29 травня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Дрогобицької міської ради. В порядку денному було декілька питань, які потребували оперативного розгляду.

Зокрема члени виконкому затвердили мережу закладів загальної середньої освіти, з урахуванням вимог Міністерства освіти та побажань закладів.

Також члени виконкому підтримали рішення про передачу матеріальних цінностей відділом охорони здоров’я та погодили рішення, яке стосується зведення житла для ВПО у Дрогобичі.

Мова йде про будівництво соціального багатоквартирного житла для ВПО на вулиці Коновальця. Його готовий фінансувати уряд Німеччини в особі Німецького банку. Зі сторони України замовником робіт виступає Український фонд соціальних інвестицій, з яким свого часу підписала договір про співпрацю Дрогобицька міська рада.

Паралельно міської радою готується Положення про пільгову оренду житла. До проекту також планує долучитись Міжнародна організація міграції (МОМ). Супровід проекту та технічний нагляд здійснюватиме КП «Управління капітального будівництва».

Перейти до вмісту