Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Дрогобицької міської ради

7 Листопада 13:21

Сьогодні, 7 листопада, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Дрогобицької міської ради. Члени виконкому внесли зміни до бюджету та затвердили низку рішень з числа житлово-комунальної та медичної сфери громади.

Традиційно робота виконавчого комітету розпочалась з бюджетних питань: члени виконкому внесли зміни до бюджету та здійснили розподіл коштів за сферами, робота яких є стратегічно важливою в громаді.

Також в ході роботи, члени виконавчого комітету ради затвердили рішення комісії з єВідновлення про надання компенсації двом мешканцям громади, які постраждали внаслідок російської агресії.

В числі розглянутих питань було надання дозволу на облаштування благоустрою та стоянки для автомобілів у мікрорайоні вулиці Коновальця та затвердження складу комісії з проведення конкурсу на заміщення посади директора КНП «Дрогобицька міська поліклініка».

Нагадуємо, ознайомитися з рішеннями виконавчого комітету можна за посиланням: https://doc.drohobych-rada.gov.ua/category/vykonavchij-komitet/ .

Перейти до вмісту