Відбулось позачергове засідання комісії з питань захисту прав дітей
![Відбулось позачергове засідання комісії з питань захисту прав дітей](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/02.09.2022-комісія.jpg)
2 вересня 2022 року відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради, де були розглянуті заяви піклувальника та її підопічного щодо неможливості подальшого їхнього спільного проживання та влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування, у дитячий будинок “Оранта”.
Комісією максимально враховано думку та бажання неповнолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебували під піклуванням своєї бабусі, та прийнято відповідне рішення в їх інтересах.
Комісією також було прийнято ряд рішень стосовно надання даній сім’ї відповідних соціальних послуг.
Відділ – служба у справах дітей