Відбулось чергове засідання виконкому: які рішення прийнято?

14:16 21 Травня 2024

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Дрогобицької міської ради. Члени виконкому розглянули та погодили низку рішень, які стосуються бюджету, економіки, соціального захисту населення, піклування про дітей-сиріт, а також питання зі сфери житлово-комунального господарства.

Зокрема виконком погодив рішення про встановлення портретів полеглих захисників на Алеї пам’яті у парку-пам’ятці садово-паркового мистецтва «Парк XIX cт», погодив реєстрацію помічників дієздатних осіб та надання статусу дітям, які постраждали від війни.

З числа житлово-комунальних питань було погоджено рішення про списання з балансу багатоквартирних житлових будинків, оновлено чергу на отримання житла та внесено зміни до Положення про рейтингову чергу на отримання тимчасового житла для ВПО. Відповідно до прийнятого рішення, сім’ї, діти яких навчають в освітніх закладах нашої громади, отримуватимуть додаткові 2 бали, які можуть покращити позицію сім’ї в рейтинговій черзі на отримання житла.

В числі питань економіки виконком погодив дозвіл на встановлення літніх майданчиків біля 9-ти закладів харчування у Дрогобичі. Відповідно до затвердженого Положення, яке діє на території Дрогобицької громади, заклади узаконюють свої відкриті тераси та укладають договори на їх розміщення, які є підставою для сплати коштів до місцевого бюджету.

Також члени виконкому підтримали рішення про надання компенсації за відновлення пошкоджених об’єктів, які постраждали внаслідок збройної агресії росії.

В ході засідання виконком затвердив результати проведеного конкурсу з відбору кращої проектної пропозиції Комплексного планування Парку культури та відпочинку та погодив дозвіл на розміщення стінопису на фасаді Ліцею №16 імені Юрія Дрогобича.

Наприкінці засідання члени виконкому заслухали квартальний звіт про виконання бюджету. Станом на сьогоднішній день є перевиконання. Таких результатів вдається досягати, завдяки проведеній роботі з залучення інших податків, щоб мінімізувати втрати від вилученого ПДФО військових.

Нагадаємо, відповідно до рішення сесії 50% коштів, отриманих від перевиконання бюджету скеровуватимуть на підтримку Збройних Сил України.

Перейти до вмісту