Відбулось чергове засідання виконкому: які рішення прийняли?

16:47 20 Червня 2023

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Дрогобицької міської ради. Члени виконкому розглянули низку господарських, фінансових та структурних питань з діяльності органу місцевого самоврядування.

У зв’язку з затвердженням нової структури, склад виконавчого комітету оновився. В ході засідання було затверджено розподіл функціональних обов’язків між новопризначеними посадовцями.

Членами виконавчого комітету ради було порушено питання щодо законності встановлення нових МАФів на вулицях міста та ініційовано питання щодо демонтажу незаконних тимчасових торгівельних споруд.

Однак питання вирішуватимуть комплексно. Станом на сьогоднішній день на цим вже працює спеціальна комісія, яка систематизує інформацію щодо всіх наявних на території міста та громади малих архітектурних форм. Таких МАФів є близько 270. На жаль, чимало з них є незаконними.

Відтак завдання комісії – виявити всі незаконні конструкції та напрацювати комплексне рішення щодо демонтажу тих кіосків, які були встановлені без дозволу та з порушенням норм закону.

Також в ході засідання було прийняте рішення про внесення змін до бюджету  Дрогобицької міської територіальної громади на 2023 рік, затверджено низку питань зі сфери соціального захисту населення, опіки дітей-сиріт чи дітей, позбавлених батьківського піклування, затверджено прейскурант цін на платні послуги, що надаються КНП «Дрогобицька міська лікарня № 1».

Члени виконкому затвердили оновлений склад координаційних рад, погодили дозволи на розміщення конструкцій зовнішньої реклами та погодили дозволи на облаштування благоустрою.

Що стосується господарських питань, виконавчим комітетом ради було затверджено низку рішень, що стосуються роботи комісій та положень, які регламентують роботу Департаменту міського господарства в частині дорожнього руху, житлових питань та зелених насаджень громади.

Також рішенням виконкому було створено Комісію з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України на території Дрогобицької міської територіальної громади.

Перейти до вмісту