Відбулось чергове засідання робочої групи з питань запобігання корупції

14:46 12 Грудня 2023

У Дрогобицькій міській раді продовжує працювати робоча група з питань запобігання корупції. Під час роботи, керівники структурних підрозділів вивчають зміни та оновлення в антикорупційному законодавстві та напрацьовують нову антикорупційну програму Дрогобицької громади.

Мета роботи – вчасно виявляти потенційні корупційні ризики в роботі органу місцевого самоврядування та запобігати їхнім проявам.

Координує роботу в цьому напрямку уповноважена особа з питань запобігання корупції у Дрогобицькій міській раді Леся Пелещак.

В подальшому проект програми буде винесений на громадські обговорення, шляхом проведення електронних консультацій з мешканцями, щоб врахувати пропозиції людей.

Нагадаємо, у Дрогобицькій міській раді доступні всі канали комунікації, які дозволяють анонімно повідомити про факти порушення антикорупційного законодавства працівниками виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, її структурних підрозділів, установ, комунальних підприємств та організацій.

За наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, заявник може повідомити про це одним з нижче зазначених каналів комунікації:

– поштова адреса: пл. Ринок, 1, м. Дрогобич, 82100 (з позначкою «Про корупцію»);

– e-mail: [email protected]

– анонімна Google-форма – https://docs.google.com/forms/d/1esoZtwKwJubNo0o2cbF_fVTCi9ZfLjjdHrub0i-NHvo/viewform?edit_requested=true

– гаряча анонімна лінія – 0800 50 53 50.

Повідомлення про корупцію підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи (прізвище, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада та місце роботи, фактичні дані, підкріплені доказами, які можна перевірити).

Перейти до вмісту