Відбулась 44-та сесія Дрогобицької міськради: які рішення розглянули депутати?

30 Листопада 15:53

Сьогодні, 30 листопада, відбулась 44-та сесія Дрогобицької міської ради. Депутати розглянули та затвердили низку рішень, які стосуються бюджету, забезпечення стабільної роботи місцевих комунальних підприємств, землекористування та підтримки військових підрозділів, які боронять Україну від ворога.

Розпочали роботу традиційно з бюджетних питань – зокрема внесення змін до бюджету та квартального звіту про виконання бюджету Дрогобицької територіальної громади. Так як військове ПДФО з 1 жовтня забрали в місцевих громад та скерували до держбюджету, місцева казна за останні два місяці недоотримала понад 25 мільйонів гривень. На жаль, в плані на цей рік ці кошти були передбачені на конкретні видатки – підтримку військових підрозділів, безпекові заходи та забезпечення стабільної роботи стратегічно важливих підприємств громади.

Згодом депутати розглянули низку заходів зі сфери землекористування, оренди та приватизації майна громади, освіти, медицини та роботи місцевих КП.

Також депутатський корпус розглянув звернення депутатки Дрогобицької міської ради Марії Тяжкун. Жінка перебуває за кордоном та не може виконувати свої депутатські обов’язки, відтак звернулась з заявою про припинення її депутатських повноважень.

Сесія задовольнила звернення, тож після пройдення всіх необхідних процедур ТВК, депутатом міської ради стане наступний за списком кандидат.

Перейти до вмісту