Відбулась 40-ва сесія Дрогобицької міської ради: які рішення затвердили депутати?

21 Липня 10:48

Вчора, 20 липня, відбулась чергова, 40-ва сесія Дрогобицької міської ради. Під час розгляду порядку денного депутати внесли зміни до бюджету на 2023 рік, затвердили низку цільових програм, питань освіти та культури, оренди та приватизації майна, земельні питання, затвердили дату відзначення Дня міста – 8 вересня, а також заслухали звіти старост – Марії Мацюрович, Ігоря Гірчака та Василя Василенка.

Розпочалось сесійне засідання з бюджетних питань. Сесія внесла зміни до бюджету Дрогобицької громади на 2023 рік та провела розподіл коштів під час перевиконання бюджету. Затвердили цільові програми фінансової підтримки, зокрема – ресурсного забезпечення та покращення матеріально-технічної бази однієї з військових частин. А також затвердили рішення про реорганізацію шляхом приєднання КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня» ДМР до КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» ДМР.

Щодо питань майна громади, сесія затвердила рішення про реорганізацію Стебницької міської та всіх сільських рад, які після адміністративної реформи були приєднані до виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.

В переліку земельних питань чимало проектів рішень залишились без розгляду або не набрали необхідної кількості голосів, у зв’язку з відсутністю кворуму на останньому засіданні депутатської комісії. Однак низку питань таки вдалось розглянути.

Також депутатський корпус підтримав звернення до Кабміну з проханням про погашення заборгованості держави перед КП «Дрогобичтеплоенерго», яка накопичилась внаслідок різниці в тарифах, компенсацію якої повинен виплатити підприємству держбюджет.

Наприкінці засідання, депутати заслухали звіти: старости сіл Лішня, Монастир-Лішнянський, Дережичі, Монастир-Дережицький – Марії Мацюрович, старости сіл Раневичі, Почаєвичі та Михайлевичі – Ігоря Гірчака та старости сіл Нижні Гаї, Верхні Гаї, Бійничі – Василя Василенка.

Зазначимо, ознайомитися з проектами рішень та рішеннями сесій можна на Інтернет порталі Дрогобицької міської ради за посиланням: https://doc.drohobych-rada.gov.ua/

Перейти до вмісту