Відсьогодні в навчальних закладах Дрогобича стартувала дистанційка

16:24 14 Березня 2022

Дрогобицькі школярі від 14 березня навчаються дистанційно. Разом з учнями Дрогобича до освітнього процесу приступили і діти внутрішньо переміщених осіб. Як повідомила заступник керівника відділу освіти ДМР Ольга Олексюк, в навчальні установи міста та територіальної громади подали документи батьки 118 учнів-переселенців. Найбільша кількість заявок поступили у Ліцей № 1 – 29 учнів, Ліцей№ 3 – 14 учнів, Михайлевицька ЗЗСО – 12 учнів.

Станом на 14 березня чимало закладів освіти міста та територіальної громади приймають в своїх установах тимчасово переміщених осіб, які мешкають там. Окрім цього – заклади освіти акумулюють гуманітарну допомогу для наших воїнів та переселенців. Наразі у закладах освіти Дрогобича тимчасово проживає 516 осіб (Ліцеї № 3, 7, 16, Ліцей імені Богдана Лепкого, Гімназії № 5,6,17). Тож зважаючи на це та на воєнний стан у державі – навчання розпочинаємо в дистанційній формі, – резюмує Ольга Олексюк.

Із початку бойових дій із Дрогобицької громади закордон виїхало 1 841 учень. На даний час школярі, котрі перебувають закордоном, також долучаються до навчання в онлайн-режимі. Натомість, у Дрогобичі діти-переселенців із 14 березня теж приступили до онлайн навчання. Однак, в відділі освіти міста наголошують, що батькам слід обов’язково подати заявки на реєстрацію школярів у навчальних закладах міста Котермака, особливо це стосується учнів випускників.

Хочемо звернути увагу батьків, що дуже важливо записати дитину до навчального закладу, особливо випускників 9-х та 11-х класів, для того щоб у кінці навчального року вони могли отримати свідоцтво про завершення навчання, – додає Ольга Олексюк.

Для зручності організації дистанційного процесу МОН України також створив Всеукраїнську онлайн-школу «Навчання без меж», де розміщено відеоуроки, конспекти та тестові завдання. Крім того, онлайн уроки будуть доступні на ТВ-платформах MEGOGO, 1+1 video.

Перейти до вмісту