Від гуманітарної допомоги до економічної співпраці: делегація з Дрогобича відвідала транспортну компанію SALESKY у Сабле-сюр-Сарт

3 Жовтня 17:28

Цими днями в межах візиту до Франції офіційна делегація з Дрогобича побувала в одному з офісів транспортної компанії SALESKY у Сабле-сюр-Сарт (Франція), яка з початку повномасштабного вторгнення росії на українські землі організовувала евакуацію українців до Франції та неодноразово скеровувала гуманітарні вантажі до Дрогобича, для підтримки нашої громади та вимушено переміщених осіб.

З початку повномасштабного вторгнення росії, SALESKY та її керівник Жером Євре організували перевезення наших громадян до Франції та разом із громадою міста Сабле-сюр-Сарт опікувалися ними, надаючи їм все необхідне. Людей забезпечили житлом, харчуванням, можливістю вивчення мови, роботою, а дітей – навчанням у дитячих садках та школах. Також усім тимчасово переміщеним особам було надано доступ до безкоштовного медичного обслуговування.

Окрім цього, від усієї спільноти громад Pays Sabolien, з якими Дрогобич підписав меморандум про співпрацю, місто отримало медичне обладнання, генератори, ліки, воду та інші необхідні засоби гігієни. Цей гуманітарний вантаж було доставлено взимку 2022 року в межах візиту офіційної французької делегації до Дрогобича, на чолі з президентом комун Pays Sabolien Даніелем Шевальє, Жеромом Євре та членами правління.

Сьогодні, уся компанія SALESKY продовжує підтримувати місто Котермака та щиро вболіває за перемогу України. Цю підтримку ми можемо побачити на усіх рівнях. До слова, компанія забрендувала одну з фур українською символікою.

Офіційна делегація з Дрогобича відвідала офіс компанії та мала змогу ознайомитись з роботою підприємства. Міський голова Дрогобича Тарас Кучма, в свою чергу, презентував інвестиційні та економічні можливості нашої громади для потенційної співпраці з французьким бізнесом.

Друг пізнається в біді. В умовах повномасштабного вторгнення ми, як ніколи, пізнали хто наші справжні друзі. Допомога від спільноти комун Pays Sabolien є дуже цінною для нас і є свідченням підтримки Францією нашої громади та України загалом. Дрогобич має хороші інвестиційні можливості, які ми продемонстрували нашим друзям. Тож сподіваємось на плідну співпрацю, яка розвине відносини двох громад у гуманітарній, культурній та господарській сфері, – зазначив Тарас Кучма.

Французька компанія SALESKY займається транспортуванням продуктів у морозильних камерах з підприємств до магазинів чи закладів харчування. Так, делегацію ознайомили із структурами підприємства та організацією роботи. Розповіли про дистанційний супровід вантажів, відслідковування маршрутів, умови охолодження та температуру в морозильних камерах тощо. Також філософією компанії є те, що людина та її комфорт стоять на першому місці. Так, у компанії дбають не лише про гідну оплату праці, але й про самопочуття, благополуччя та настрій працівників.

Додамо, візит офіційної делегації став можливим завдяки Жерому Євре та новому генеральному директору компанії Мікаелю Мартцу, які взяли на себе організацію та усі витрати щодо поїздки офіційної делегації, ансамблю «Верховина» та рок-гурту «Fusion», які провели у Франції благочинні концерти для збору коштів на підтримку ЗСУ та будівництва житла для ВПО.

Перейти до вмісту