Вічна пам’ять Герою! На війні загинув мешканець села Нагуєвичі Богдан Гром

14:15 14 Вересня 2022

Дрогобиччина знову в жалобі, – у війні з російськими загарбниками загинув мешканець села Нагуєвичі, 58-річний сержант Богдан Гром.

Богдан Гром народився та все життя проживав у селі Нагуєвичі. Закінчив Підбузьке ПТУ. Останні роки працював у філії Львівобленерго у Дрогобичі.

Після повномасштабного вторгнення росії на українські землі, 7 березня чоловік відправився до військової частини та практично одразу ж – в зону бойових дій, боронити кордони України.

Відтоді Богдан безперервно перебував в областях, де велись активні бойові дії. 13 вересня захисник України загинув, під час виконання бойових завдань на території Донецької області.

У загиблого воїна залишилась жінка та троє дітей.

Дрогобицька міська рада, її виконавчий комітет, міський голова Тарас Кучма та секретар ради Орест Каракевич висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та героя – Богдана Грома.

Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника України назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, колег та усіх, хто знав його, любив та шанував.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Інформацію про час прибуття конвою з тілом загиблого воїна та чин похорону повідомимо додатково.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!

Перейти до вмісту