«Входимо у зиму та маємо бути готові до будь-яких викликів»: Тарас Кучма ініціював створення антикризової енергетичної групи
Зима буде холодною та важкою – те, про що говорили експерти-енергетики ще літом, таки отримало підтвердження в осінньо-зимовий період. Окупант прицільно б’є по енергетичній системі країни, виводить з ладу ТЕЦи, як наслідок кожне українське місто потерпає від перебоїв з електропостачанням, водопостачанням та відсутністю тепла.
Пережити непрості випробування зимового періоду, гуртуватись та підтримувати один одного, робити стратегічні запаси дров, електрогенераторів, встановлювати буржуйки на випадок проблем із постачанням теплоносія – кожне ОСББ та місто почало ще завчасно.
У Дрогобичі за ініціативи міського голови Тараса Кучми створено антикризову енергетичну групу, яку поділено на – антикризову групу по стабільній роботі комунальних підприємств та антикризову групу з фінансових питань.
Входимо у зимовий період і маємо бути готовими до будь-яких її викликів. Антикризова група, яку ми створили та до складу якої входять представники комунальних установ міста, енергетики, фінансисти та інші фахівці, уже напрацювали чіткий алгоритм дій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій в місті та пов’язаних із ними проблем. Чітко можу сказати – кожне наше стратегічне комунальне підприємство завчасно подбало про генератори та інші необхідні речі на момент перебоїв із електрикою. Потужними генераторами забезпечені і медичні установи нашого міста. Заклик до мешканців простий – давайте кожен на своєму місці робити усе для того, щоб берегти енергоресурси та гідно зустріти виклики цьогорічної непростої зими і головне підтримувати один одного,– коментує Тарас Кучма.
Паралельно, міським головою дано доручення усім соціальним службам міста сформувати своєрідний банк нерухомості Дрогобича, наявного житла для ВПО, а також списків людей з інвалідів, одиноких та немічних, які потребують допомоги з боку.
Мусимо знати, скільки людей із числа ВПО Дрогобич ще готовий прийняти цієї зими, де їх розселити та чим забезпечити. Оскільки десяток українських міст зруйновані вщент, десь повністю виведено з ладу усю важливу інфраструктуру. Тому зрозуміло, що в таких умовах люди зимувати не зможуть і приїдуть до нас. Аналогічно в межах громади – маємо знати, що робиться в нашого сусіда, чи не потребує він їжі, ліків та води. На випадок виникнення перебоїв із благами цивілізації маємо бути готові допомогти потребуючим – принести воду, забезпечити ліками та підтримати морально і психологічно, – наголосив Тарас Кучма.