«Верховині» бути: Львівська обласна рада виділила 2,8 млн грн на заробітну плату колективу ансамблю

11:13 8 Грудня 2021

У вівторок, 7 грудня, Львівська обласна рада виконала свої зобов’язання щодо Заслуженого Прикарпатського ансамблю «Верховина». Депутати ЛОР, під час сесії, виділили з обласного бюджету 2,8 мільйони гривень на виплату заробітної плати колективу.

Відповідно до рішення Львівської обласної ради від 15 травня 2018 року фінансування колективу мало здійснюватись порівну – Дрогобицька міська рада взяла на себе зобов’язання про 50%-ву підтримку закладу, інші 50% мала забезпечити обласна рада.

Дрогобицька міська рада свої зобов’язання виконала в повному обсязі, – виділивши цьогоріч 3,9 мільйони гривень на забезпечення колективу заробітною платою, а от обласна рада – ні. Відтак колектив ансамблю майже півроку залишався без зарплати.

Дрогобицька міська рада створила робочу групу та спільно з представниками колективу відстоювали його права, скеровували звернення до Львівської обласної ради, порушували питання в засобах масової інформації та робили все можливе для того, щоб підтримати колектив.

Після тривалого відстоювання інтересів «Верховини», колективу Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні та танцю таки виділили кошти з бюджету обласної ради. Під час сесії львівської обласної ради, 7 грудня депутати проголосували рішення про виділення 2,8 млн грн на заробітну плату колективу.

Перейти до вмісту