Вебінар «Від впевненості до гармонії»
![Вебінар «Від впевненості до гармонії»](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/P00626-102225-scaled.jpg)
10 вересня 2020р. у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості дистанційно відбувся вебінар на тему: “Від впевненості до гармонії”. Метою он-лайн заходу було ознайомити учасників із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає СЗ, а це послуги СЗ в он -лайн режимі та сучасні підходи до їх отримання, електронні сервіси ДСЗ, освітній портал ДСЗ, планування власної справи. Також учасники заходу могли отримати відповіді на поставлені запитання.
Світлана Шараневич