Вебінар «Підготовка до співбесіди з роботодавцем у режимі Skype»
![Вебінар «Підготовка до співбесіди з роботодавцем у режимі Skype»](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/P10414-101931-scaled.jpg)
У Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості дистанційно відбувся вебінар на тему: «Підготовка до співбесіди з роботодавцем у режимі Skype». Мета он-лайн заходу: оволодіння навичками підготовки до онлайн-співбесіди та прийомами самопрезентації. На вебінарі розглядались такі питання як структура співбесіди та етапи підготовки до онлайн-співбесіди, питання, які необхідно оговорити з роботодавцем, типові помилки при проходженні такої бесіди, переваги та недоліки співбесіди у режимі Skype.
Іванна Кушнір