Вебінар «Підготовка до співбесіда з роботодавцем у режимі Skype»
![Вебінар «Підготовка до співбесіда з роботодавцем у режимі Skype»](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/IMG_20200702_095816_3.jpg)
2 липня 2020р. у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості дистанційно відбувся вебінар на тему: «Підготовка до співбесіди з роботодавцем у режимі Skype». Мета он-лайн заходу: оволодіння навичками підготовки до онлайн-співбесіди та прийомами самопрезентації. На вебінарі розглядались такі питання як структура співбесіди та етапи підготовки до онлайн-співбесіди, питання, які необхідно оговорити з роботодавцем, типові помилки при проходженні такої бесіди, переваги та недоліки співбесіди у режимі Skype.
Іванна Кушнір