Вебінар на тему: «Удосконалення власного портфоліо».
![Вебінар на тему: «Удосконалення власного портфоліо».](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/Зображення1.png)
07 липня 2020 року у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості дистанційно відбувся вебінар на тему: «Удосконалення власного портфоліо». Адже Портфоліо – одна із сучасних технологій пошуку роботи, яка допомагає справити позитивне враження на роботодавця і відкрити нові можливості для власного професійного зростання. Детально було роглянуто питання щодо написання резюме, складання супровідних листів та використання рекомендаційних листів при пошуку роботи.
Іванна Кушнір