Вебінар на тему: «Підготовка резюме».
![Вебінар на тему: «Підготовка резюме».](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/01/18012021.png)
18 січня 2021 року у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості дистанційно відбувся вебінар на тему: «Підготовка резюме». Мета заходу: формування навичок написання резюме і ефективного його використання при пошуку роботи. На вебінарі розглядалися такі питання: структура та види резюме, основні вимоги щодо написання резюме, використання резюме у процесі пошуку роботи, коригування резюме під конкретну вакансію, супровідний лист та відеорезюме, як засіб персоналізованого маркетингу.
Іванна Кушнір