Вчитимуться онлайн: учнів Дрогобича та територіальної громади відправили на дистанційне навчання

10:10 26 Січня 2022

Із 26 січня до 4 лютого школярів усіх навчальних закладів Дрогобича та територіальної громади скерували на дистанційну форму навчання. Мова іде про школи та заклади позашкілля. Садочки міста наразі працюють в очному режимі. Таку інформацію озвучила заступниця начальника відділу освіти ДМР Ольга Олексюк. За її словами – рішення про перехід на дистанційну форму навчання прийняли на основі протоколу позачергового засідання обласної комісії ТЕБ і НС, яка відбулася 25 січня о 17:00. За рішенням цієї комісії ТЕБ і НС, у зв’язку із збільшенням хворих на коронавірус в області, прийнято рішення посилити карантин на Львівщині. Станом на 25 січня область перевищила показники червоної зони за динамікою рівня госпіталізацій хворих та відсотком виявлення нових випадків захворювання.

Зважаючи на це, з 26 січня, обласна комісія ТЕБ і НС рекомендує:
– відправити до 4 лютого усі навчальні заклади, крім дитсадків, на дистанційне навчання,
– на час карантину рекомендувати організувати інші форми навчання, окрім очної з використанням електронних технологій навчання,
– закладам профтехосвіти рекомендовано перейти на змішану форму навчання,
– скасувати всі масові розважальні заходи; перевозити в громадському транспорті не більше 50% сидячих пасажирів.

Якщо ж ситуація не покращиться, з 1 лютого обмежать роботу закладів культури, непродовольчих ринків, фітнес-центрів, басейнів, а також ресторанів, барів і кафе, які працюватимуть тільки на винос.

Нагадаємо, червона зона передбачає суттєве посилення карантину в регіоні, зокрема закриття шкіл і університетів, ресторанів та кафе, ТРЦ, кінотеатрів, театрів та інших розважальних і культурних закладів, непродовольчих магазинів і ринків, спортзалів і фітнес-центрів, проведення концертів та спортивних змагань за присутності глядачів тощо. Усі заклади зможуть продовжити роботу лиш за умови вакцинації всього колективу та відвідувачів або за наявності негативного результату ПЛР-тесту або тесту на антиген (до 72 годин).

Перейти до вмісту