Важливо: Протягом січня-березня 2024 року проводитиметься приписка до призовних дільниць юнаків 2007 року народження

10:10 21 Грудня 2023

Нагадуємо, що у Дрогобицькому районному територіальному  центрі комплектування та соціальної підтримки протягом січня – березня проводитиметься щорічна приписка до призовних дільниць допризовників, яким у рік приписки виповнюється 17 років.

Закликаємо громадян 2007 року народження чоловічої статі, що зареєстровані (постійно або тимчасово проживають) на території Дрогобицької територіальної громади,  у період з 1 січня по 31 березня 2024 року  з’явитися для приписки до призовної дільниці за адресою: м. Дрогобич, вул. Сагайдачного,63.

Юнаки 2007 року народження зобов’язані особисто прибути в термін, зазначений у повістці, маючи при собі необхідні документи, для взяття на первинний військовий облік, визначення ступеня придатності до військової служби, освітнього рівня, здобутої спеціальності або професії, рівня фізичної підготовки, вивчення особистих якостей.

Військово-обліковим документом, який видається громадянам України, приписаним до призовних дільниць, є посвідчення про приписку (приписне).

УВАГА! Від явки на приписку звільняються особи, які мають тяжкі захворювання та позбавлені можливості вільного пересування, що підтверджується довідками відповідних лікувально-профілактичних закладів або медико-соціальних експертних комісій. Вищеперелічені документи  можуть бути надані близькими родичами таких осіб.

Перейти до вмісту