Василь Качмар: Свято з нагоди Дня захисту дітей має запам’ятатися кожній дитині. ФОТО
У вівторок, 29 травня, у Дрогобицькій міській раді під головуванням заступника міського голови Дрогобича Василя Качмара відбулася нарада щодо організації відзначення Дня захисту дітей, який припадає на 1 червня.
В ході наради Василь Качмар заслухав керівників відповідних структурних підрозділів Дрогобицької міської ради щодо плану заходів та готовності до їх проведення. Відтак заступник міського голови доручив присутнім в терміновому порядку подати перелік заходів, які згодом будуть сформовані в єдину святкову програму та оприлюднені на Інтернет-порталі Дрогобицької міської ради, а також у місцевих засобах масової інформації.
Окрім цього, Василь Качмар запропонував провести низку просвітницьких заходів спільно з місцевою поліцією щодо прав дітей.
«Діти — наше майбутнє. Відповідними структурними підрозділами має бути проведена належна підготовка таким чином, щоб Свято з нагоди Дня захисту дітей запам’яталося кожній дитині», — прокоментував Василь Качмар.