Василь Качмар прозвітував про роботу за два роки діяльності перед депутатським корпусом. ФОТО

28 Грудня 0:00

У четвер, 27 грудня, під час ІІ пленарного засідання XLIІІ засідання сесії Дрогобицької міської ради відбувся звіт заступника міського голови Дрогобича з гуманітарних та соціальних питань Василя Качмара.

Оскільки звіт про роботу заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань у письмовому варіанті депутати отримали заздалегідь, то за пропозицією депутата міськради, голови РДА Андрія Шевкенича депутати одразу перейшли до обговорення та запитань.

Своєю чергою Василь Качмар проінформував присутніх у сесійній залі про ситуацію у сферах освіти, медицини, культури та соціального захисту.

Зокрема Василь Качмар наголосив, що спільними зусиллями вдалося домогтися виплати в повному обсязі заробітні плати медикам та освітянам, яким, через недофінансування з державного бюджету, затримали виплати. Зокрема, за словами посадовця, 3 мільйони гривень виділили з міського бюджету на виплату заробітних план освітянам.

Також заступник міського голови Дрогобича з гуманітарних та соціальних питань повідомив про кроки з реформування медицини, які на сьогодні мають успіх, зокрема про перетворення одними із перших в Україні закладів охорони здоров`я в комунальні некомерційні підприємства, запровадження е-медицини, закупівлю медичного обладнання, залучення фінансів та багато іншого.

Окрім цього, Василь Качмар повідомив, що незабаром, відповідно до законодавства, реорганізація очікує і на систему освіти у Дрогобичі та Стебнику.

Посадовець зазначив, що враховуючи позитивний результат та ефективність роботи нещодавно відкритого Інклюзивно-ресурсного центру для дітей з особливими освітніми потребами у Дрогобичі, подібний центр відкриють і у Стебнику. Також заплановано відкриття басейну у ЗОШ №18.

Після дискусій, запитань та відповідей, відповідно до проекту рішення, депутати проголосували за взяття звіту заступника міського голови Дрогобича з гуманітарних та соціальних питань Василя Качмара до відома.

Текст. Звіт Василя Качмара за період 2016-2018 роки.

Чат-бот Гаряча лінія