Вакантні посади на КП “Дрогобичводоканал”: запрошують на роботу контролерів
![Вакантні посади на КП “Дрогобичводоканал”: запрошують на роботу контролерів](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/img_1211.jpeg)
У КП «Дрогобичводоканал» наявні дві вакансії контролерів. До їхніх обовʼязків входить обхід споживачів, зняття показників лічильників, рознесення квитанцій, надання консультацій споживачам щодо послуг КП “Дрогобичводоканал”. Виконання роботи у Стебнику, Уличному, Доброгостові, Довголуці, Станилі.
За більш детальною інформацію звертатися у відділ кадрів підприємства за тел.: 067-495-14-83.