В ЗДО №15 «Лелеченька» проведено показові заходи Тижня безпеки дитини

05.06.2019р. в ЗДО №15 «Лелеченька» проведено показові заходи Тижня безпеки дитини, в якому взяли участь начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконкому Дрогобицької міської ради Микола Миколайович Летнянчин, головний фахівець Дрогобицького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області капітан служби ЦЗ Юхновський Сергій Тарасович, головний спеціаліст відділу освіти виконкому Дрогобицької міської ради Войцеховський Олег Романович, директори та вихователі-методисти закладів дошкільної освіти мм. Дрогобича та Стебника.

Перед учасниками заходу із доповіддю «Безпека дошкільника – турбота дорослих» виступив директор ЗДО Ковалик Ганна Федорівна.

Присутні переглянули наступні види діяльності з дітьми: розвага «Юні пожежники» (мол. гр. №1, музичний керівник Курило О.Б., вихователь Федак М.Ю., практичний психолог Старух Н.І.), заняття з безпеки життєдіяльності «Щоб не сталося біди – про безпеку дбай завжди» (молодша група №2, вихователь Сороневич М.Т.), заняття з безпеки життєдіяльності «Чемним будь-про правила дорожнього руху не забудь» (середня група №4, вихователь Кобрин Г.В.), які були проведені на високому методичному рівні.

Також учасники заходу мали можливість оглянути виставку літератури, дидактичних посібників, дитячих малюнків та фотовиставку «Обережним будь – правила не забудь».