В районних змаганнях із черліденгу перемогу здобув Ліцей №1: юні спортсменки представлятимуть Дрогобицький район на обласному етапі

16:31 29 Квітня 2024

Днями завершився третій етап змагань з черліденгу в рамках проекту «Всеукраїнські шкільні ліги Пліч-о-пліч» серед учасниць закладів загальної середньої освіти  трьох громад  Дрогобицького району: Дрогобицької ТГ, Бориславської та Меденицької ТГ.

Так, Дрогобицьку територіальну громаду представила команда Ліцею №1 імені І.Франка, Бориславську громаду – юні спортсменки Бориславського ліцею, Меденицьку ТГ – команда Волощанської гімназії.

У результаті напруженої боротьби перше місце виборола команда Ліцею №1 імені І.Франка, на другій сходинці – команда Бориславського ліцею, замикає трійку переможців юна команда школярок з Волощанської гімназії.

За підсумками змагань переможниці спортивного дійства – команда Ліцею №1 представлятиме Дрогобицький район в обласних змаганнях із черліденду, де кращі школярки із всієї Львівщини виборюватимуть право прийняти участь у Всеукраїнських змаганнях з цього виду спорту.

Додамо, черліденг – доволі новий вид спорту для нашої громади.

Він поєднує в собі елементи гімнастики, акробатики та танцю, однак всі рухи учасників команди мають бути чіткими, сильними та різкими. Аналогічно як і переміщення спортсменів під час виконання номеру – синхронним та зрозумілим.

Перейти до вмісту