В підтримку воїнів: Туристично-інформаційний центр міста продовжує скеровувати частину коштів із екскурсій на ЗСУ

15:15 14 Вересня 2023

Цими днями Туристично-інформаційний центр міста організував благодійну екскурсію у костел св. Апостола Варфоломея та у вежу-дзвіниці. Допомогу з організацією екскурсії забезпечила релігійна громада римсько-католицької церкви парафії св. Апостола Варфоломея. Провів екскурсію – Олег Стецюк.

Як розповіла керівниця ТІЦ Ірина Марків – за реалізацію квитків на екскурсію вдалось зібрати 5 тис.грн. 50% із цих коштів уже передано на 67 Окремий Батальйон Територіальної оборони та 50% – на потреби костельної громади.

Загалом ми зібрали 7 650 грн, які передаємо на потреби нашої ТРО: в цю суму включено кошти за проведення ранкового підняття на вежу ратуші, а також частину коштів з театралізованої екскурсії «Таємниці Дрогобицької ратуші» та частину коштів з тематичних екскурсій Олега Стецюка. В такий спосіб сфера туризму Дрогобича робить свій внесок у допомогу армії та в підтримку захисників. Спільно наближаємо нашу перемогу, – розповіла Ірина Марків.

Додамо, із перших днів війни Туристично-інформаційний центр проводить десяток благочинних екскурсій, підняття на вежу ратуші, історичні квести, а також туристичні атракції до патріотичних свят – акумульовані кошти від проведених заходів систематично скеровують на потреби воїнів. В такий спосіб захисникам дякують за можливість працювати та розвиватися у рідному місті.

Перейти до вмісту