В останніх приготуваннях до навчального року: школи Дрогобича та громади поповнилися ще трьома тисячами нових підручників

16:10 31 Серпня 2023

Книги розраховані на учнів 6 класів – таку інформацію озвучили у відділі освіти Дрогобицької міської ради. За словами керівника відділу освіти Роман Грицай – минулого тижня Дрогобич отримав першу партію підручників за програмою Нової української школи. Книги надійшли у кількості 9 тисяч примірників та є із різних предметів. Підручники уже доставили до навчальних закладах міста та громади. Загалом, цьогоріч вдалось отримати 12,5 тисяч нових підручників для учнів.

Також за інформацією головного освітянина міста – в новому навчальному році кількість перших класів у територіальній громаді становитиме 47, це на 7 класів менше, ніж минулого року. Це пов’язано із оптимізацією освітньої мережі. Учнів, які вперше цьогоріч переступлять поріг шкіл – 1090, серед них і діти з числа ВПО. Загалом в освітніх закладах громади навчатиметься 12 167 учнів.

Що стосується першовересневих урочистих лінійок, то у відділі освіти стверджують – свято знань ніхто не скасовував, кожен навчальний заклад проводить лінійки на свій розсуд, зазвичай у патріотичному форматі та із збором коштів для ЗСУ.

За вимогою Міністерства освіти та науки України – у цьому навчальному році на територіях, які не є окуповані та не постраждали від російської агресії – форма навчання має бути виключно очною. За дистанційною формою можуть навчатись лиш ті учні, які через війну виїхали закордон, однак прагнуть продовжити навчання у рідних школах.

Перейти до вмісту