В опалювальному сезоні 2023-2024 розподіл спожитої теплової енергії проводитимуть між усіма співвласниками будинків – КП “Дрогобичтеплоенерго”

14:18 11 Жовтня 2023

Шановні мешканці житлових будинків міст Дрогобича та Стебника, КП «Дрогобичтеплоенерго» ДМР повідомляє, що на вимогу Законів України «Про житлово-комунальні послуги» та «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», постанови КМУ «Про затвердження Правил надання послуг з постачання теплової енергії» Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України видано наказ «Про затвердження Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг».

Відповідно до ч. 5 ст. 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», у разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем послуги з постачання теплової енергії відповідний договір, з ними укладається індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії, що є публічним договором приєднання, який опубліковано на сайті КП «Дрогобичтеплоенерго» ДМР: http://teplo.drohobych.net/.

Відповідно до публічного індивідуального договору приєднання та до затвердженої «Методики розподілу…» КП «Дрогобичтеплоенерго» ДМР починаючи з опалювального сезону 2023-2024 рр. буде проводити розподіл спожитої теплової енергії між всіма власниками (співвласниками) приміщень будинку. Тобто розподіл спожитої теплової енергії буде здійснюватися між споживачами житлових та нежитлових приміщень (в тому числі приміщень з індивідуальним опаленням та приміщень, які обладнані окремим входом).

Абоненти житлових будинків, обладнаних вузлами комерційного обліку сплачують за послугу з постачання теплової енергії згідно з їх показаннями.

Для абонентів житлових будинків без вузлів комерційного обліку фактичний обсяг спожитої теплової енергії у розрахунковому періоді визначатиметься, виходячи із максимального теплового навантаження на будинок із щомісячним коригуванням за фактичною кількістю годин постачання теплової енергії та фактичною середньомісячною температурою зовнішнього повітря.

Обсяг теплової енергії, витраченої на загальнобудинкові потреби опалення може бути визначений відповідно до проекту будинку, за результатами проведеного енергоаудиту чи розрахунково.

У разі відсутності у виконавця розподілу комунальних послуг даних щодо площ місць загального користування та допоміжних приміщень будинку, даних щодо трубопроводів внутрішньобудинкової системи опалення у підвалах та на горищах, то обсяг теплової енергії, витрачений на загальнобудинкові потреби може бути визначений спрощено, як частка від загального обсягу споживання теплової енергії на опалення будинку:

– для 1-5 поверхових будинків – 25%;
– для 6-10 поверхових будинків – 20%;
– для будинків вище 10 поверхів – 15%.

Додаткову інформацію Ви можете отримати у відділі збуту підприємства за телефоном (03244) 2-34-71.

Адміністрація КП «Дрогобичтеплоенерго» ДМР

Перейти до вмісту