В Галереї сучасного мистецтва відкриють виставку живопису родини Копчак

9 Листопада 10:33

13 листопада о 14.00 год. в галереї сучасного мистецтва Дрогобицької дитячої художньої школи відбудеться відкриття виставки живопису знаних митців – «Родина Копчак. Юрій, Віра, Андрій, Юлія».

Згуртована родина, спільна робота та одна на всіх запальна любов до мистецтва, – саме такою є сім’я Копчаків. Кожен працює за покликом душі, працює тому, що інакше не уявляє свого життя. Юрій та Віра Копчак – це творче подружжя митців, які любов та жагу до мистецтва передали своїм дітям. Неповторність, оригінальність, творча експресія, високий професіоналізм, інтуїтивне відчуття справжнього мистецтва – ці риси об’єднують творчу сім`ю Копчаків у трьох поколіннях.

Експозиція виставки складає роботи світлої пам’яті батька Юрія, матері Віри, сина Андрія та невістки Юлії. Ці художники належать до фігуративного жанру сучасного українського мистецтва, але їх творчість значно ширша за звичайний реалізм.

Творча манера Андрія Копчака має своє обличчя. Поєднання двох напрямків – живопису і графіки, синтезоване між собою, отримало свій особливий творчий стиль. Картини художника об’єднали в собі живу палітру, графічність лінії, сміливі композиційні рішення і об’ємний мазок, що надає творам особливу фактурність. На його полотнах відбувається трансформація кольорів і форм в складні образи, наповнені філософським змістом, пропонуючи глядачеві знаходити відповіді на складні життєві питання.

Запрошуємо на відкриття виставки у неділю, 13 листопада о 14.00 – у галерею сучасного мистецтва Дрогобицької дитячої художньої школи, що на вулиці Івана Франка,14.

Перейти до вмісту