Увага! У Дрогобичі формують групу переселенців для тимчасового виїзду у Францію
![Увага! У Дрогобичі формують групу переселенців для тимчасового виїзду у Францію](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/Unique-Photo-Collage-Facebook-App-копія-копія-2022-03-15T135824.215.png)
Французькі партнери Дрогобицької громади допомагають українському народу у непростий час російської війни проти України.
З Франції до польсько-українського кордону прямує колона мікроавтобусів з приватною гуманітарною допомогою для України. Французькі партнери висловили готовність евакуювати 30 українських біженців до французького міста Сабле-сюр-Сарт, що в регіоні Луари.
Жінок та дітей, які виявлять бажання виїхати до Франції, забезпечать безкоштовним проїздом, проживанням, харчуванням та необхідними речами. Діти зможуть відвідувати школу, а батьки за потреби зможуть отримати там роботу.
Евакуація людей до Франції запланована на четвер, 17 березня. З собою бажано мати паспорт, або інші документи, які підтверджують особу.
Детальніша інформація та запис для формування групи – за телефоном 067 74 93 104.