Увага! Оновлено електронну мапу укриттів: де заховатись у випадку повітряної тривоги?

18:23 12 Жовтня 2022

Електронна мапа укриттів Дрогобича поповнилась 134-ма найпростішими укриттями – підвальними приміщеннями багатоповерхівок, які можуть вберегти життя людей у випадку повітряної тривоги.

Ще до початку повномасштабного наступу росії на українські землі у Дрогобичі розробили електронну мапу укриттів. Карта міста з об’єктами критичної інфраструктури, які мають укриття для захисту населення у випадку повітряної тривоги була оприлюднена в електронному та друкованому форматах.

Однак сховища, які знаходяться на об’єктах критичної інфраструктури в промислових зонах, розраховані для укриття працівників. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України – найпростішими укриттями є підвальні приміщення, розташовані на території громади.

Відтак фахівці відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення спільно з ІТ-спеціалістами управління цифровізації, інформаційної політики та комунікацій, оновили мапу укриттів та доповнили її інформацією про найпростіші сховища.

Раніше на мапі було нанесено два десятки укриттів. Зараз – 134 сховища.

Окрім переліку адрес укриттів, на електронній мапі доступна інформація про площу кожного укриття та кількість людей, які можуть поміститись в ньому під час повітряної тривоги.

Як зазначив начальник відділу НС та цивільного захисту населення Ігор Юзьв’як, – в кожному будинку має бути визначена відповідальна особа, яка повинна мати ключі від укриття (підвального приміщення). Її контакти мають бути загальнодоступні та розміщені на вході в будинок, а під час тривоги укриття має бути відчиненим.

Мапа укриттів доступна на інтернет порталі Дрогобицької міської ради у розділі “Smart City“.

Перейти до вмісту