Увага! До 14:00 не буде води на вул. Холмській
![Увага! До 14:00 не буде води на вул. Холмській](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/вод-1.jpg)
18 серпня з 09:30 до 14:00 буде припинено водопостачання вул. Холмської, у зв’язку із заміною запірної арматури на вул. Холмській,2. Роботи проводить КП ” Управитель ЖЕО”
КП “Дрогобичводоканал”
18 серпня з 09:30 до 14:00 буде припинено водопостачання вул. Холмської, у зв’язку із заміною запірної арматури на вул. Холмській,2. Роботи проводить КП ” Управитель ЖЕО”
КП “Дрогобичводоканал”