Увага! До 12:00 припинено водопостачання вул. Спортивної та прилеглих до неї вулиць
![Увага! До 12:00 припинено водопостачання вул. Спортивної та прилеглих до неї вулиць](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/вод.jpg)
Сьогодні, 10 серпня, до 12:00 припинено водопостачання вул. Спортивної та прилеглих до неї вулиць, у зв’язку із заміною запірної арматури у пров. Виноградному.
Сьогодні, 10 серпня, до 12:00 припинено водопостачання вул. Спортивної та прилеглих до неї вулиць, у зв’язку із заміною запірної арматури у пров. Виноградному.