Увага! 9 грудня вода в мережу надходитиме з підвищеним вмістом хлору!, – КП “Дрогобичводоканал”
![Увага! 9 грудня вода в мережу надходитиме з підвищеним вмістом хлору!, – КП “Дрогобичводоканал”](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o-vrede-hlora-850x450-1.jpg)
КП “Дрогобичводоканал” інформує мешканців Дрогобича, Стебника, Дрогобицького та Стрийського районів, які споживають воду з водозаборів “Гірне” та “Уріж”, що 9 грудня вода в мережу надходитиме з підвищеним вмістом хлору, у зв’язку із проведенням дезінфекції-хлорування водозаборів та водопровідної мережі на підставі плану-графіку підприємства.
Звертаємо увагу , що таку воду при споживанні потрібно відстоювати протягом однієї години та кип’ятити.
КП “Дрогобичводоканал”