Усі земельні ділянки в Дрогобицькій громаді мають бути оброблені та засіяні – Тарас Кучма

10:46 28 Березня 2022

Міський голова Дрогобича дав два тижні старостам сіл територіальної громади, щоб навести лад із посівною. Як зазначив 28 березня під час понеділкової наради очільник громади, – понад 30% українських земель сьогодні охоплені військовими діями.

Логічно, що наразі немає можливості обробляти ці землі та проводити посівну. Натомість у нас цей процес слід пришвидшувати та не затягувати. Тому даю доручення старостам сіл провести моніторинг усіх земельних ділянок та якнайшвидше приступити до оброблення земельних ділянок по селах. Відтак провести посівну, – наголосив Тарас Кучма.

За словами Тараса Кучми, якщо до двох тижнів часу земельні ділянки не будуть оброблені та засіяні – це буде розцінено як недбалість.

Окрім цього, закликаю усіх старост подати інформацію про фермерів та фермерські господарства, які функціонують у ваших населених пунктах. Люди, які з тих чи інших причин здійснили самозахоплення певних ділянок землі – нехай обробляють їх, відтак завдання старост – укладати із ними відповідні договори. Тобто вивести ці процеси в законне русло, – підкреслив Тарас Кучма.

Перейти до вмісту