Урочистостями, спортивним та розважальним шоу у Дрогобичі відзначили День Незалежності. ФОТО. ВІДЕО

25 Серпня 0:00

Після тисячної ходи “Маршу Нескорених”, який у Дрогобичі відбувся у День Державного Прапора України, 23 серпня, святкування 28-ої річниці Дня народження України у місті продовжилися.

У суботу, 24 серпня, з нагоди Дня Незалежності на площі Тараса Шевченка відбулося урочисте віче за участі керівництва міста, духовенства та дрогобичан.

https://youtu.be/oI9HKO9tIiQ

Зі слова вітання з Днем Незалежності до дрогобичан та гостей міста звернулися єпископ Самбірсько-Дрогобицький Ярослав Приріз та міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Звертаючись до громади міста, Тарас Кучма наголосив, що сьогодні участь в урочистостях бере не велика кількість військовослужбовців, оскільки вони долучились до святкування Дня Незалежності на обласному і державному рівнях. Відтак побажав усім порозуміння, єднання та братерства.

Продовжилися святкування концертним виступом Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні і танцю “Верховина”.

Опісля, з19:00, у День Незалежності святкування на площі Тараса Шевченка з показовими виступами виступили спортсмени міста: відділення спортивної акробатики ДЮСШ ім. І. Боберського, спортивного-оздоровчого клубу «Тайфун», спортивно-оздоровчого центру «Еней», федерації УШУ у Львівській області, Дрогобицько-Бориславського осередку «Боривітер» Львівської обласної федерації кіокушинкай карате, школи бойового гопака «Духобор».

Молодіжною розважальною програмою дрогобичан та гостей міста вітав “Дует імені Нас”. Продовжувались святкування до 22:00.

До слова, Дрогобич першим привітав Україну з Днем Незалежності з Вежі Ратуші о п’ятій ранку.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія