Урочиста зустріч міського голови Тараса Кучми з активістами громадських організацій міста, які опікуються людьми з інвалідністю.
![Урочиста зустріч міського голови Тараса Кучми з активістами громадських організацій міста, які опікуються людьми з інвалідністю.](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG_1010-scaled.jpg)
Стало доброю традицією напередодні Дня народження міста Дрогобича організовувати урочисту зустріч представників влади з активістами громадських організацій міста, які опікуються людьми з інвалідністю.
Отже 18 вересня у дворику Ратуші відбувся перший захід у низці святкувань з нагоди відзначення Дня міста.
До присутніх з вітальним словом звернувся міський голова Тарас Кучма. Він відзначив роботу організацій інвалідів, висловив їм вдячність за сумлінну працю та побажав всім добра, злагоди та порозуміння.
![](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG_6640-1-300x200.jpg)
У ході урочистої частини 18-ть активістів отримали матеріальні винагороди за їх подвижництво та усвідомлене відчуття відповідальності перед неповносправними людьми. Крім того, кожна організація отримала цінний подарунок:
![🔻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf5/1.5/16/1f53b.png)
![🔻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf5/1.5/16/1f53b.png)
![🔻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf5/1.5/16/1f53b.png)
![🔻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf5/1.5/16/1f53b.png)
![🔻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf5/1.5/16/1f53b.png)
![🔻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf5/1.5/16/1f53b.png)
![🔻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf5/1.5/16/1f53b.png)
![🔻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf5/1.5/16/1f53b.png)
![](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/119484783_323897162199544_8578733202532299732_n-225x300.jpg)
Офіційна частина продовжувалася невеликою концертною програмою за участю молодих виконавців, які своїми виступами створили святковий настрій присутнім.
Для учасників заходу організовано солодкий стіл.